Chrystus zmartwychwstał!

Chrystus  zmartwychwstał!
Prawdziwie Zmartwychwstał!
Alleluja!

To paschalne pozdrowienie, niosące Dobrą Nowinę o zwycięstwie Chrystusa nad śmiercią, przypomina nam o tym, aby – jak głosił Jana Paweł II – „człowiek znalazł autentyczne znaczenie istnienia, aby człowiek żył pełnią własnego życia: aby Człowiek żył z Boga i w Bogu”.

Tylko  tak postępując, wniesiemy miłość, radość  i pokój w naszą codzienność oraz zapalimy światło nadziei w sercach wszystkich ludzi, zwłaszcza  niepełnosprawnych, samotnych i opuszczonych.

Zbliżające się Święta Wielkiej Nocy są takim właśnie czasem budzenia się i wzrastania do Miłości. Życzymy więc głębokich i poruszających przeżyć Tajemnicy Paschalnej oraz mocy Zmartwychwstałego Chrystusa. Niech dalej jednoczy nas wokół Siebie, umacnia w czynieniu dobra i prowadzi ku wzajemnemu zrozumieniu oraz pełnemu otwarciu na potrzebujących.

Do życzeń wielkanocnych dołączamy serdeczne podziękowania za wszelkie formy dotychczasowej pomocy świadczonej na rzecz powstającego Domu dla Głuchych w Rudniku nad Sanem.  Dzięki niej możemy kontynuować dzieło budowy zainicjowanej przez nieodżałowanego śp. Księdza Infułata Czesława Walę.

Z wielką radością informujemy, że już zakończyliśmy kolejny etap prac – przygotowaliśmy podłoże do posadowienia stalowej konstrukcji obeliska zwieńczonego krzyżem. Sfinalizowaliśmy też projekt uruchomienia nowej strony internetowej Fundacji, by ułatwić wzajemny kontakt i dostarczać najświeższych informacji o budowie dzieła, które połączyło nasze serca i umysły.

Nie ustając w nadziei, że zdołamy wspólnymi siłami spełnić ostatnie marzenie śp. Księdza Wali, tworząc dla Głuchych oazę szczęścia, radości i miłości, jeszcze raz wyrażamy wdzięczność za wsparcie duchowe i materialne oraz życzmy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Niech radosne Alleluja rozbrzmiewa w naszych sercach  przez całe życie!

Zarząd Fundacji